پیام تسلیت دانشگاه صنعتی شریف به ‌مناسبت شهادت رئیس‌جمهور محبوب ایران و هیئت همراه

در پی شهادت آیت‌الله رئیسی، رئیس‌جمهور محبوب ایران؛ دکتر امیر عبداللهیان، وزیر امور خارجه و عضو هیئت امنای دانشگاه؛ و همراهان ایشان دانشگاه صنعتی شریف پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام؛

إنّا لله وإنّا إليهِ رَاجعُون

رئیس‌جمهور محبوب و مردمی ایران، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، چنانکه‌ خود آرزو داشت، به مقام رفیع شهادت نائل شد. این جهادگر متواضع، استوار، مصمم، خستگی‌ناپذیر و ساده‌زیست، از ابتدای جوانی، خدمت به جمهوری اسلامی و هموطنان خود را سرلوحه زندگی خود قرار داد؛ با رفتار، گفتار و منش متواضعانه خویش روح وحدت را به همه کسانی که سودای خدمت به جامعه داشتند، دمید و در نهایت در میان مردم و در حین خدمت به مردم از این جهان رخت بربست و رفتنش هم وحدت‌آفرین بود.

دیپلمات مجاهد شهید دکتر حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ایران اسلامی و عضو هیئت امنای دانشگاه صنعتی شریف، که عنایت ویژه‌ای به موضوعات بین‌الملل دانشگاه داشتند، نیز در این پرواز آسمانی شدند.

دانشگاه صنعتی شریف شهادت این خدمتگزاران مجاهد و خستگی‌ناپذیر و همراهانشان را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، رهبر عظیم‌الشأن انقلاب، خانواده گرانقدرشان و همه مردم شریف ایران، به ویژه جامعه دانشگاهی تسلیت می‌گوید. امیدواریم خداوند توفیق دهد تا به پشتوانه خون شهدای عزیزمان راه آنها را در سنگر علم و دانش ادامه داده و به وظایف‌ و مسئولیت‌های اجتماعی‌مان، بیش از پیش عمل کنیم.

هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی شریف